İLETİŞİM
SİTE SAHİBİ: NESRİN İKİZLER e.mail: perizadeyasar@hotmail.com
BİZİ TAKİP EDİN
02128561627
Kategoriler
Uyarı!
Sitemizde yer alan bilgiler paylaşım amaçlıdır. Lütfen uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.
Yasal Uyarı!
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.
Legal Notice!
The information on this site is in the nature and treatment purposes is not recommended. It is the responsibility of the applications the site owner. A physician for medical problems always have danışınız.Your doctor's the drugs and diagnostics without necessarily going kullanınız.To doctor Whatever your complaint, you can put, with this information, do not attempt to treat your self. This information is not strictly a disease diagnostic purposes.


Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu Kanal D’de yayınlanan Esra Ceyhan’la adlı programda zayıflamak için mucizevi bir bitki olan dereotunu önerdi.

1 tutam dereotunu sabah, öğle, akşam yemeklerden 15 dakika önce çiğneyerek yiyin, daha sonra su içerek yutun. Bu uygulamayı 3-4 ay boyunca her gün yapın. Yavaş yavaş iştahınızın azaldığını göreceksiniz.

ENGLİSH

Weaknesses FOR DRY-Prof.Dr dill. ADNAN IBRAHIM SARAÇOĞLU’NDAN vegetable SUGGESTIONS

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu Kanal D’de yayınlanan Esra Ceyhan to undermine the program is named with a miraculous plant has suggested that the dill.

1 handful of dill morning, afternoon, evening meals in 15 minutes prior to chewing, then swallow by drinking the water. Make this application every day during the month 3-4. You will see that your appetite has slowly decreased

Leave a Reply

Şeyda Coşkun
Ahmet Maranki
Şifalı Yemekler

İbrahim Saraçoğlu
Canan Karatay
Prof Dr O. Müftüoğlu
Suna Dumankaya
Taylan Kümeli
Dr. Feridun Kunak
Haluk Saçaklı
Erkan Topuz
Mehmet Öz
Ebru Şallı
Dr Gürkan Kubilay
Suat Arusan
Ender Saraç
Ömer Coşkun
KAN GRUBUNA GÖRE BESLENME
Güzellik & Bakım
Diyet
Şifalı Bitkiler
Gün Gün Hamilelik
Ameliyat Görüntüleri
3000 TIP DOKTORU
Yeni SGK Yasası
Alışveriş & İndirim
Fıkralar
İstanbul Rehberi
Tatil Seçenekleri
Şarkı Sözleri