İLETİŞİM
SİTE SAHİBİ: NESRİN İKİZLER e.mail: perizadeyasar@hotmail.com
BİZİ TAKİP EDİN
02128561627
Kategoriler
Uyarı!
Sitemizde yer alan bilgiler paylaşım amaçlıdır. Lütfen uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.
Yasal Uyarı!
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.
Legal Notice!
The information on this site is in the nature and treatment purposes is not recommended. It is the responsibility of the applications the site owner. A physician for medical problems always have danışınız.Your doctor's the drugs and diagnostics without necessarily going kullanınız.To doctor Whatever your complaint, you can put, with this information, do not attempt to treat your self. This information is not strictly a disease diagnostic purposes.


 MALZEMELER:

150-200 gram kereviz ( sadece yumrusu )

15-16 adet maydanoz ( gövde saplarıyla beraber )

HAZIRLANIŞI:

Kerevizleri yaklaşık ikibuçuk su bardağı klorsuz suda , ağzı kapalı tencerede beş dakika kısık ateşte kaynatınız. Beşinci dakikadan sonra üzerine 15-16 adet maydonoz ilave edip kaşıkla karıştırın. üç dakika daha kısık ateşte kaynatmaya devam edin. Daha sonra altını kapatıp ılınmasını bekleyin. Ilınmış bitki suyunu süzüp kahvaltıdan bir saat sonra ve öğle yemeğinden yarım saat önce bir su bardağı içiniz. Geri kalanını buzdolabında saklayınız.

Eğer öğle yemeği ve kahvaltıdan bir saat sonra içme imkanınız olmuyorsa akşam hazırlayıp, akşam yemeğinden bir saat sonra, diğer yarısınıda akşam yatağa gitmeden önce içebilirsiniz. Bu kürü her gün taze hazırlayıp 20-25 gün uygulayınız. Yılda 2-3 kez uygulanabilir.

ÖNEMLİ:

Oniki yaşın altındaki çocukların herhangi bir kürü hekimlerine danışmadan kullanmaması gerekir.

Aksi belirtilmedikçe aynı anda birden fazla kür uygulanmamalıdır.

Tüm kürlerin çelik ve emaye kaplarda hazırlanması gerekmektedir.

ENGLİSH

hardening problem in men

Materials:

150-200 g celery (only in the tuber)

15-16 units parsley (identified with the body)

Preparation of:

Chlorine-free glass of celery in the water approximately ikibuçuk mouth off in the boiling pot in the fire have choked for five minutes. After 15-16 minutes on the fifth extra pieces and spoon mix Parsley. continue to boil in three minutes more raucous fire. Then let the chill off gold. The plant water from the drain and chill one hour after breakfast and lunch in half an hour before your glass of water. Keep the rest in the refrigerator.

After an hour of lunch and breakfast if you drink do not be able to prepare the evening, an hour after dinner, you can drink before going to bed the other night yarısınıda. This freshly prepared each day, and 20-25 days, use cure. Can be applied 2-3 times per year.

IMPORTANT:

Twelve children under the age should not be used without any consultation with the medical cure.

Unless otherwise stated, at the same time should not be more than one curing applications.

All curing must be prepared for the steel and enamel pots

Leave a Reply

Şeyda Coşkun
Ahmet Maranki
Şifalı Yemekler

İbrahim Saraçoğlu
Canan Karatay
Prof Dr O. Müftüoğlu
Suna Dumankaya
Taylan Kümeli
Dr. Feridun Kunak
Haluk Saçaklı
Erkan Topuz
Mehmet Öz
Ebru Şallı
Dr Gürkan Kubilay
Suat Arusan
Ender Saraç
Ömer Coşkun
KAN GRUBUNA GÖRE BESLENME
Güzellik & Bakım
Diyet
Şifalı Bitkiler
Gün Gün Hamilelik
Ameliyat Görüntüleri
3000 TIP DOKTORU
Yeni SGK Yasası
Alışveriş & İndirim
Fıkralar
İstanbul Rehberi
Tatil Seçenekleri
Şarkı Sözleri