İLETİŞİM
SİTE SAHİBİ: NESRİN İKİZLER e.mail: perizadeyasar@hotmail.com
BİZİ TAKİP EDİN
02128561627
Kategoriler
Uyarı!
Sitemizde yer alan bilgiler paylaşım amaçlıdır. Lütfen uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.
Yasal Uyarı!
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.
Legal Notice!
The information on this site is in the nature and treatment purposes is not recommended. It is the responsibility of the applications the site owner. A physician for medical problems always have danışınız.Your doctor's the drugs and diagnostics without necessarily going kullanınız.To doctor Whatever your complaint, you can put, with this information, do not attempt to treat your self. This information is not strictly a disease diagnostic purposes.

5-6 yemek kaşığı Anadolu karabuğdayı, karakılçık buğdayını yarım litre suda 5-6 litre kaynatın. 1 su bardağının yarısını sabah, yarısınıda akşam için.

Bir Yanıt to “MS HASTALIĞI-PROF.DR. İBRAHİM ADNAN SARAÇOĞLU”

 • LEVENT TERLİ diyor ki:

  Merhaba Hocam;
  herkese Allahtan acil şifalar diliyorum.Annem MS tanısıyla 2 yıl önce üniversite hastaneside yattı. Ön tanı olarakta transvers myelit olarak söylediler.
  Annemin Atakları ve gözlerde ani tek taraflı görme kaybı nadiren iki göz aynı anda görememe ve ayaklarda hissizlik vardı şimdiye kadar Copaxone anjeksiyon kullandı.Şuan Ataklarda azda olsa azalmalar var fakat aniden görme kayıbı devam ediyor.Bu görme kaybı bir ay devam ediyor ve sonrasında bulanık görüyor.
  Şuan Nöromyelitis optika (Devic hastalığı) tanısıyla tedavi oluyor .Copaxone kullanımı bırakıldı “İMURAN” hapla devam ediyorlar.
  Bu hastalıkla ilgili öneri veya kürünüz varmıdır.Lütfen.

Leave a Reply

Şeyda Coşkun
Ahmet Maranki
Şifalı Yemekler

İbrahim Saraçoğlu
Canan Karatay
Prof Dr O. Müftüoğlu
Suna Dumankaya
Taylan Kümeli
Dr. Feridun Kunak
Haluk Saçaklı
Erkan Topuz
Mehmet Öz
Ebru Şallı
Dr Gürkan Kubilay
Suat Arusan
Ender Saraç
Ömer Coşkun
KAN GRUBUNA GÖRE BESLENME
Güzellik & Bakım
Diyet
Şifalı Bitkiler
Gün Gün Hamilelik
Ameliyat Görüntüleri
3000 TIP DOKTORU
Yeni SGK Yasası
Alışveriş & İndirim
Fıkralar
İstanbul Rehberi
Tatil Seçenekleri
Şarkı Sözleri