İLETİŞİM
SİTE SAHİBİ: NESRİN İKİZLER e.mail: perizadeyasar@hotmail.com
BİZİ TAKİP EDİN
02128561627
Kategoriler
Uyarı!
Sitemizde yer alan bilgiler paylaşım amaçlıdır. Lütfen uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.
Yasal Uyarı!
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.
Legal Notice!
The information on this site is in the nature and treatment purposes is not recommended. It is the responsibility of the applications the site owner. A physician for medical problems always have danışınız.Your doctor's the drugs and diagnostics without necessarily going kullanınız.To doctor Whatever your complaint, you can put, with this information, do not attempt to treat your self. This information is not strictly a disease diagnostic purposes.


Prof. Dr. Ahmet Maranki miyom ve kistler için bitki suyu kürünü öneriyor. Bunun için;

Civanperçemi , aslan pençesi, ıhlamur ve çobançantasını kaynatıp suyunu için. Buna bir süre deva edin, kadınlarla ilgili tüm miyom ve kistlere ve kadınsal rahatsızlıklara iyi geldiğini göreceksiniz.

8 Yanıt to “MİYOMLAR İÇİN-PROF.DR. AHMET MARANKİ’NİN ŞİFALI BİTKİLER ADLI KİTABINDAN ALINMIŞTIR”

 • canan diyor ki:

  hocam bende bugün doktara gittim banada miyom var dedi bir fındık tanesi kadar dedi bir tane imiş korkulcak bişey olmadığını söyledi ama ben yinede tereddütte kaldım bana yardımcı olursanız sevinirim.

 • alev seçkin diyor ki:

  merhaba hocam.46 yaşında anem 6 cm büyüklüğünde miyom var.doktorlar ameliyat diyo.rahimde alınacakmmış.adeti de düzensiz yani ilaç kullanıyo sonra adet görüyo.şimdi soğan kürüne başladı.bu kürle miyom erir mi.adeti düzenli olur mu.bu kürü nekadar kullanması gerekir.lütfen beni aydınlatın.yardımınızı bekliyorum.saygılar hocam.allaha emanet olun.

 • yasemin kumsal diyor ki:

  merhaba hocam. annemin 7 cm büyüklüğünde miyomu olduğunu öğrendik. doktorlar ameliyatla rahminin alınması gerektiğini söylüyor . aşırı kanaması var . ne yapmalıyız ? teşekkürler.

 • mualla erhan diyor ki:

  annem 39 yaşında 8,5 cm büyüklüğünde miyomu var.DOKTORLAR AMELİYATLA ALINIR DİYORLAR AMA RAHMİN DE ALINIR diyorlar annem de rahminin alınmasını istemiyor bunun için ne yapmalıyız ?

 • toprak diyor ki:

  merhaba hocam 21 yasındayım bekarım rahim içinde 3-4 cm arası bir miyom olduğu söylendi.ameliyat olmam gerektiği söylendi fakat rahim duvarına zarar gelebilceğinin söylediler sizce ne yapmam gerekiyor? bitkilerle yok olması mümkünmü lütfen yardımcı olun. şimdiden çok teşekkür ederim.

 • hülya diyor ki:

  hocam bende de 4cm büyüklüğünde miyom var doktorlar ameliyat diyo adetlerimde çok uzun sürüyor tabi riskide var bende9 aylık evliyim çocuk sahibi olmak istiyorum lütfen bilgilendirin…..ne tür bitkiler yok eder…..

 • melek diyor ki:

  hocam benim annemin 6cm büyüklügünde miyomu var doktora gitti ameliyat dedi sizce ameliyat olsun mu yoksa civan perçemi ile aslan pençesi kullanıyo onlarla geçermi cvbınızı bekliyorum

 • asil diyor ki:

  **bekarım, evlenme durumum var…Rahmimde ufak ufak miyonlar ve 6cm.e yakın 1 ad.miyom var.Rahmimin alınabileceğini söylüyorlar.Ameliyat olmak rahmimi aldırmak istemiyorum.Çok acil, bitkisel tedavi önerilerinizi bekliyorum.Çok acil lütfen.yalvarırım.nasıl kürler uygulamalıyım.

Leave a Reply

Şeyda Coşkun
Ahmet Maranki
Şifalı Yemekler

İbrahim Saraçoğlu
Canan Karatay
Prof Dr O. Müftüoğlu
Suna Dumankaya
Taylan Kümeli
Dr. Feridun Kunak
Haluk Saçaklı
Erkan Topuz
Mehmet Öz
Ebru Şallı
Dr Gürkan Kubilay
Suat Arusan
Ender Saraç
Ömer Coşkun
KAN GRUBUNA GÖRE BESLENME
Güzellik & Bakım
Diyet
Şifalı Bitkiler
Gün Gün Hamilelik
Ameliyat Görüntüleri
3000 TIP DOKTORU
Yeni SGK Yasası
Alışveriş & İndirim
Fıkralar
İstanbul Rehberi
Tatil Seçenekleri
Şarkı Sözleri