İLETİŞİM
SİTE SAHİBİ: NESRİN İKİZLER e.mail: perizadeyasar@hotmail.com
BİZİ TAKİP EDİN
02128561627
Kategoriler
Uyarı!
Sitemizde yer alan bilgiler paylaşım amaçlıdır. Lütfen uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.
Yasal Uyarı!
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.
Legal Notice!
The information on this site is in the nature and treatment purposes is not recommended. It is the responsibility of the applications the site owner. A physician for medical problems always have danışınız.Your doctor's the drugs and diagnostics without necessarily going kullanınız.To doctor Whatever your complaint, you can put, with this information, do not attempt to treat your self. This information is not strictly a disease diagnostic purposes.

Bir Yanıt to “LAVMAN MPL TV-AHMET MARANKİ CANLI VİDEO İZLE”

  • Emre Hakki diyor ki:

    MPL TV eski rtuk tarafindan kapatilan NUR TV’nin uzantisidir.. MPL’nin gizli sahibi Mihr vakfidir yani Iskender Ali Mihr’dir.. Burda anlatilan butun kapilar eninde sonunda bu adama baglanmayi gerektirir.. Kamil murside baglanmak istiyorum diyen bir kisi mihrciler tarafindan al sana kamil mursid denip iskender ile tanistirilir. Belirtmek isterim ki bu iskender suanda amerikada luks icindeye yasayan ve sahtekarin teki olan bir cinsi sapikdir.. internette iskender ali mihr taciz diye artinca amerikada yedigi naneleri birbir deilleriyle gormeniz mumkun.. Amerika’da tacizden tutuklanmistir.. Burdan herkesi uyariyorum.. Eski bir mihrci olarak.. Sakin ama sakin bu herife inanmayin ve baglanmayin.. Benimm onca senem gitti sizindee ziyan olmasin.. Eger Allah’i istiyorsaniz eminim Allah karsiniza dogru insanlari cikartir.. Ama bu mihr degildir.. Allah’a emanet olun..

Leave a Reply

Şeyda Coşkun
Ahmet Maranki
Şifalı Yemekler

İbrahim Saraçoğlu
Canan Karatay
Prof Dr O. Müftüoğlu
Suna Dumankaya
Taylan Kümeli
Dr. Feridun Kunak
Haluk Saçaklı
Erkan Topuz
Mehmet Öz
Ebru Şallı
Dr Gürkan Kubilay
Suat Arusan
Ender Saraç
Ömer Coşkun
KAN GRUBUNA GÖRE BESLENME
Güzellik & Bakım
Diyet
Şifalı Bitkiler
Gün Gün Hamilelik
Ameliyat Görüntüleri
3000 TIP DOKTORU
Yeni SGK Yasası
Alışveriş & İndirim
Fıkralar
İstanbul Rehberi
Tatil Seçenekleri
Şarkı Sözleri