İLETİŞİM
SİTE SAHİBİ: NESRİN İKİZLER e.mail: perizadeyasar@hotmail.com
BİZİ TAKİP EDİN
02128561627
Kategoriler
Uyarı!
Sitemizde yer alan bilgiler paylaşım amaçlıdır. Lütfen uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.
Yasal Uyarı!
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.
Legal Notice!
The information on this site is in the nature and treatment purposes is not recommended. It is the responsibility of the applications the site owner. A physician for medical problems always have danışınız.Your doctor's the drugs and diagnostics without necessarily going kullanınız.To doctor Whatever your complaint, you can put, with this information, do not attempt to treat your self. This information is not strictly a disease diagnostic purposes.

Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH), amfizem ve kronik bronşiti kapsayan bir hastalık grubudur. KOAH’ın en sık görülen özelliği, akciğerlerinize giren ve akciğerlerinizden çıkan havayı nefes darlığına neden olacak derecede kısıtlayabilmesidir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH) için yulaf samanı kürünü öneriyor.

Hazırlanışı:

Bir su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı yulaf samanı konularak 7 dakika kısık ateşte kaynatılır.Yedinci dakika dolar dolmaz bekletmeden sıcakken süzülür.

Uygulanışı:

Ilıyınca yudum yudum içilir.Bir ay süre ile gün aşırı sabah,öğle veya akşam yemeklerinden iki saat sonra yudum yudum içilir

Bir ayda toplam onbeş gün uygulanmış olacaktır.Bir aydan sonra onbeş gün ara verilir. ve onbeş gün aradan sonra aynı şekilde tekrar edilir.

ENGLİSH

Chronic Obstructive Pulmonary Disease (COPD), emphysema and chronic bronchitis is a group comprising a disease. The most common feature of COPD, your lungs and enters the air from your lungs to cause shortness of breath as able constraints.

Prof. Dr. Ibrahim Saracoglu Chronic Obstructive Pulmonary Disease (COPD) treatments for the oat straw is recommended.

Preparation:

1 cup boiling water into a teaspoon of oat straw is placed on low heat 7 minutes will not complete without waiting kaynatılır.Yedinci minutes dollar is filtered while hot.

Application:

When the chill of the morning every other day with a sip içilir.Bir months, two hours after lunch or dinner to sip

A total of fifteen months, fifteen days after the day is applied olacaktır.Bir months. After fifteen days and is repeated in the same way.

Bir Yanıt to “KOAH HASTALIĞI-PROF.DR.İBRAHİM ADNAN SARAÇOĞLU’NDAN BİTKİSEL ÖNERİLER”

  • muhittin ertem diyor ki:

    merhaba hocam ben 2 yıldır pemfigus vulgaris hastasıyım yüksek dozlarda stroid kullandım şu anda stroid kullanmıyorum 50 mg ımuran alıyorum,vücudumdaki büller kapandı, ama ağzımda diş etlerim hiç düzelmedi ve gözlerimin kararması çok sıklaştı+kaslarımda güç kalmadı yemek yeme problemimde fazla benim hastalığım ile bir bilginiz varsa şimdiden çok teşekkür ederim 2 yıldır çok bunaldım.ismim=muhittin ertem gsm=0 555 262 61 17 muhittinertem@gmail.com(hocam benim ekonomik durumum felç uygun olan bi şey olursa iyi olur,43 yaşımdayım..saygı ve selamlar Allah c.c emanet olun

Leave a Reply

Şeyda Coşkun
Ahmet Maranki
Şifalı Yemekler

İbrahim Saraçoğlu
Canan Karatay
Prof Dr O. Müftüoğlu
Suna Dumankaya
Taylan Kümeli
Dr. Feridun Kunak
Haluk Saçaklı
Erkan Topuz
Mehmet Öz
Ebru Şallı
Dr Gürkan Kubilay
Suat Arusan
Ender Saraç
Ömer Coşkun
KAN GRUBUNA GÖRE BESLENME
Güzellik & Bakım
Diyet
Şifalı Bitkiler
Gün Gün Hamilelik
Ameliyat Görüntüleri
3000 TIP DOKTORU
Yeni SGK Yasası
Alışveriş & İndirim
Fıkralar
İstanbul Rehberi
Tatil Seçenekleri
Şarkı Sözleri