İLETİŞİM
SİTE SAHİBİ: NESRİN İKİZLER e.mail: perizadeyasar@hotmail.com
BİZİ TAKİP EDİN
02128561627
Kategoriler
Uyarı!
Sitemizde yer alan bilgiler paylaşım amaçlıdır. Lütfen uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.
Yasal Uyarı!
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.
Legal Notice!
The information on this site is in the nature and treatment purposes is not recommended. It is the responsibility of the applications the site owner. A physician for medical problems always have danışınız.Your doctor's the drugs and diagnostics without necessarily going kullanınız.To doctor Whatever your complaint, you can put, with this information, do not attempt to treat your self. This information is not strictly a disease diagnostic purposes.
Kanser tedavisinde bitkisel mucize!

Hastalıkların tedavisinde bitkisel ürünlerin kullanımı yaygınlaşıyor…

İMMU-NAT firmasından Genel Cerrahi Uzman Dr.Ünal Vural: Bitkilerin güçlü ve hatta mucizevi etkilerini  vücuduna kayda değer hiçbir zarar vermeden gösterebilmeleri, bitkisel tedavi yöntemlerini öne çıkarıyor.

İnsanların asırlar boyunca hastalıklarını iyileştirmek için bitkilerin iyileştirici güçlerine umut bağladığını söyleyen Dr.Ünal Vural, bu sayede bitki bilimi olan botaniğin de hayli yol katettiğini hatırlatarak, “Bitkilerin bin yıllar süren iyileştirici özelliklerinin keşfi, araştırmacılar tarafından dokümante edilerek ve nesilden nesile geçerek bize bu konuda  değerli bilgiler ulaşmasını sağladı.

Son yüzyıl içerisinde Amerika ve Almanya başta olmak üzere Batı dünyası Fitoterapi üzerine eğildi, birçok araştırmacı ve bilim adamı önemli keşiflerde bulundu, bunlar bilimsel dergi ve kitaplarda yerini aldı” dedi.

Bitkiler tedavide doğru adres…

Bitkisel tedavi yöntemlerinin son yüzyılda öne çıkan en önemli özelliklerinin, onların güçlü ve hatta mucizevi etkilerini insan vücuduna kayda değer hiçbir zarar vermeden gösterebilmeleri olduğunu söyleyen Vural şunları aktardı: “Bu özellik bitkilerin tedavide ne kadar doğru adres olduklarını anlamamızı sağlıyor.

Örneğin; kolesterol düşürücü olarak orta ve ileri yaş gruplarında yaygın olarak kullanılan STATİN’lerin yine aynı yaş gruplarında yaygın olarak kullanılan ANTİHİPERTANSİF ilaçlar (kalsiyum kanal blokerleri) kalp yetmezliklerinde yaygınlaşarak kullanılan DİGOKSİN, ayrıca mantar ilaçları, antiretroviral ilaçlar, kan sulandırıcılar (VARFARİN)  ilaçlarla kullandıklarında ciddi yan etkiler oluşmakta ve bunların dışında kas ağrısı ve zayıflığı ile kendini gösteren MİYALJİ oluşma riski %2-7 oranı ile kendisini göstermektedir.

Bitkisel tedavi ürünleri üzerinde yıllara dayanan bilgi ve deneyimlere sahip İMMU-NAT firması da tam bu noktada devreye girerek geliştirdiği bitkisel çözümlerle, kimyasal ilaçların getirdiği olumsuzlukları en aza indiriyor. İMMU-NAT’a ait bitki ekstraktları artık eczanelerde de bulunabiliyor” dedi.

Ünlü simalar da tedavide bitkisel çözümlere inanıyor!

İMMU-NAT firması kimyasal ilaç olumsuzluklarına karşı geliştirerek  yelpazesine kattığı Zeytin Yaprağı Ekstraktı ile hastaların tedavisinde güçlü bitkisel çözümler sunuyor.

Ürünü kullanan ve olumlu etkilerini gören, Vatan Gazetesi yazarı Prof Dr. Aydın Ayaydın da gazetesindeki köşe yazısında izlenimlerini okuyucularıyla paylaştı.

Bitkisel tedavi ürünleri üzerine yıllardır bilgi ve deneyimlerini genişleten İMMU-NAT firması kimyasal ilaç olumsuzluklarına karşı geliştirerek ürün yelpazesine kattığı Zeytin Yaprağı Ekstraktı ile hastaların tedavisinde bitkisel çözümler sunuyor.

Ürünü kullanan ve olumlu etkilerini gören, hemen herkesin yakından tanıdığı Vatan Gazetesi yazarı Prof Dr.Aydın Ayaydın’ın da gazetesindeki köşe yazısında izlenimlerini belirttiğini kaydeden İMMU-NAT firmasından Genel Cerrahi Uzman Dr.Ünal Vural, geliştirdikleri ekstraktlarla hastalıkları önlemede tamamlayıcı ve destekleyici bir tedavi-koruma yapabildiklerini aktardı.

Vural sözlerini şöyle sürdürdü: “Orta ve ileri yaş gruplarındaki hastalarımızın kullandığı İMMU-NAT firması tarafından  olarak üretilen kolesterol düşürücü ‘Zeytin Yaprağı Ekstrakt’ına ek olarak aynı grup hastalarda görülen kalp ve dolaşım sistemi hastalıkları ile başta beyin ve göz içi kanamalarla 60 yaş üzeri grupta görülen gözdeki  leke hastalığı önlemede belirgin etkileri olan ‘Üzüm Çekirdeği Ekstresi’ beraber kullandıklarında birbirlerini tamamlayıcı ve destekleyici bir tedavi-koruma yapıyorlar”.

İMMU-NAT firması tarafından birçok şifalı bitkilerin ekstraktlarının yapıldığını vurgulayan Vural,“Gerek bünyemizdeki gerekse diğer doktor çevremiz sayesinde bitki ekstraktlarının doğru kullanılması noktasında yardımcı oluyoruz. İMMU-NAT’a ait bitki ekstraktları artık eczanelerden de temin edilebiliyor” dedi.

Kansere karşı bitkisel destek ve koruma

İMMU-NAT firması özellikle immün sistemine destek olmak amacıyla dikkatle kombine ettiğini ürünleriyle, hem kanserden koruyor hem de kanser tedavisi gören hastaların radyoterapi ve kemoterapi hasarlarını tamir edip, bozulan yaşam kalitelerini yükseltiyor.

Bitkisel tedavi ürünleri üzerine yıllardır bilgi ve deneyimlerini genişleten İMMU-NAT firması bir adım daha ileri giderek özellikle immün sistemine destek olan ve hem kanserden koruyup hem de kanser tedavisi gören hastaların radyoterapi ve kemoterapi hasarlarını tamir ederek bozulan yaşam kalitelerini yükselten yeni ürünleri ile sektöründeki öncü rolünü devam ettiriyor.

İMMU-NAT firmasından Genel Cerrahi Uzman Dr.Ünal Vural konuyla ilgili şu bilgileri veriyor: “Dünyada ve Türkiye’de özellikle kemoterapi tedavisi gören hastaların hücre bazında oluşan ve bu nedenle ortaya çıkan  yönlü bedensel yıkımların konu ile ilgili radyoterapist ve onkologlarca önemsendiği açıktır.

Fitoterapiye ilgi duyan radyolog ve onkologlar ile hasta yakınlarının gözlemlerine göre; RT+KT gören ve ilave olarak  ürünlerimizi kullanan hastaların, sadece geleneksel tıbbi tedavi gören aynı grup hastalara göre yaşam kalitelerinin anlamlı artış gösterdiği, karaciğer fonksiyonlarında, genel durumlarında ve yaşam kalitelerinde belirgin düzelmeler sağlandığı tarafımıza bildirilen gözlem sonuçlarından anlaşılmaktadır”.

İMMU-NAT güvenilir Fitoterapi ürünleri ile Hipokrat kuralına uygun olarak hastaya zarar vermeden iyileşme sağlamak için hizmet veriyor.


Leave a Reply

Şeyda Coşkun
Ahmet Maranki
Şifalı Yemekler

İbrahim Saraçoğlu
Canan Karatay
Prof Dr O. Müftüoğlu
Suna Dumankaya
Taylan Kümeli
Dr. Feridun Kunak
Haluk Saçaklı
Erkan Topuz
Mehmet Öz
Ebru Şallı
Dr Gürkan Kubilay
Suat Arusan
Ender Saraç
Ömer Coşkun
KAN GRUBUNA GÖRE BESLENME
Güzellik & Bakım
Diyet
Şifalı Bitkiler
Gün Gün Hamilelik
Ameliyat Görüntüleri
3000 TIP DOKTORU
Yeni SGK Yasası
Alışveriş & İndirim
Fıkralar
İstanbul Rehberi
Tatil Seçenekleri
Şarkı Sözleri