İLETİŞİM
SİTE SAHİBİ: NESRİN İKİZLER e.mail: perizadeyasar@hotmail.com
BİZİ TAKİP EDİN
02128561627
Kategoriler
Uyarı!
Sitemizde yer alan bilgiler paylaşım amaçlıdır. Lütfen uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.
Yasal Uyarı!
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.
Legal Notice!
The information on this site is in the nature and treatment purposes is not recommended. It is the responsibility of the applications the site owner. A physician for medical problems always have danışınız.Your doctor's the drugs and diagnostics without necessarily going kullanınız.To doctor Whatever your complaint, you can put, with this information, do not attempt to treat your self. This information is not strictly a disease diagnostic purposes.

 

Lytess hızlı inceltici etkili taytlar; vücuttan fazla santimetreleri uzaklaştırmak için üretilmiş bir veya birden çok etken maddenin gün boyunca yavaş yavaş salınarak cilt üzerinde inceltici etki etmesini sağlayan bir kozmetotekstil ürünü. Yepyeni ve mükemmel bir teknoloji ile üretilmiş bu hızlı inceltici taytlar, sıkılaştırıcı tekstil ve inceltici mikrokapsül serumun kombinasyonundan oluşuyor.

Lytess hızlı inceltici etkili taytların içersinde farklı yoğunluk ve boyutlarda mikrokapsüller kullanılmıştır. Bunların büyük boyutlu olanları hızlı salınımlı kapsüller olup kullanımın ilk günden itibaren hızlıca etkili olmasını sağlarlar. Küçük boyutlu yavaş salınımlı kapsüller ise uzun süreli etki sağlayan kapsüllerdir ve bu kapsüller sayesinde 20 yıkama boyunca ürünün etkisi devam etmektedir.

İnceltici serumun 3′lü etkisi: Yak-Parçala-At
Tekstil ürününe emdirilmiş mikrokapsüller siz hareket ederken vücudunuz üzerinde sürtünerek parçalanır ve aktif kozmetik içerik gün boyunca etki eder. Ürün içersinde her cm2′ye hapsedilmiş milyonlarca mikrokapsül vücut hareket ettikçe açılır ve aktif kozmetikler ortaya çıkar. Aktif maddeler cilt üzerinde emilir ve yağ yakıcı, parçalanan yağları boşaltıcı, yağ depolanmasını engelleyici olmak üzere sunduğu üçlü kozmetik etkisi ile bacak, basen ve karın bölgenizde istediğiniz incelmeyi sadece 10 gün gibi kısa bir sürede sağlar.

Paraben içermiyor
Paraben içermeyen özel kozmetik formülü; yağ yakışını hızlandırıcı Forskolin ve Kafein, dokulardaki fazla yağların boşaltılmasına yardımcı olan Çoban Püskülü ve Ginko Biloba ekstreleri, yağ depolanmasının önleyen Çin Anasonu ve Karabuğday ekstrelerinden oluşmaktadır.
Aynı zamanda içeriğindeki Shea(karite)Yağı sayesinde cildi yoğun bir şekilde nemlendirip yumuşatmaktadır.

Sadece giy ve hareket et
Kozmetik ve tekstilin buluştuğu Lytess’in, 10 gün süre ile günde 8 saat giyildiğinde kalçadan 2,03 cm üst bacak bölgesinden 1,4 cm incelme sağlandığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Ürünü kullanırken yapılan tüm hareketler ve egzersizler incelmeye ekstra katkılar sağlayacaktır.

Benzerlerinden çok farklı, pratik, rahat ve mucizevi Lytess Hızlı İnceltici Etkili Taytlar ‘‘DİKİŞSİZ PETEK ÖRGÜ TEKNİĞİ’’ ile üretilmiştir. Bu teknikle özel polyamid ve elastanlar adeta ikinci bir cilt gibi vücudu sarar. İnce dokusuyla kıyafetlerin içine iç giyim olarak rahatlıkla giyildiği gibi mat ve sıkı örgü kalitesi ile dış giyim olarak da kullanılabilir.
Kısa, kapri ve fuzo olmak üzere 3 farklı boydaki modelleriyle satışa sunulan Lytess Hızlı İnceltici Etkili Taytlar sadece eczanelerde satışa sunulmaktadır.

Kısa tayt:119 TL
Kapri tayt: 129 TL
Fuzo uzun tayt: 149 TL

Detaylı bilgi için:www.aldırma.net

Leave a Reply

Şeyda Coşkun
Ahmet Maranki
Şifalı Yemekler

İbrahim Saraçoğlu
Canan Karatay
Prof Dr O. Müftüoğlu
Suna Dumankaya
Taylan Kümeli
Dr. Feridun Kunak
Haluk Saçaklı
Erkan Topuz
Mehmet Öz
Ebru Şallı
Dr Gürkan Kubilay
Suat Arusan
Ender Saraç
Ömer Coşkun
KAN GRUBUNA GÖRE BESLENME
Güzellik & Bakım
Diyet
Şifalı Bitkiler
Gün Gün Hamilelik
Ameliyat Görüntüleri
3000 TIP DOKTORU
Yeni SGK Yasası
Alışveriş & İndirim
Fıkralar
İstanbul Rehberi
Tatil Seçenekleri
Şarkı Sözleri