İLETİŞİM
SİTE SAHİBİ: NESRİN İKİZLER e.mail: perizadeyasar@hotmail.com
BİZİ TAKİP EDİN
02128561627
Kategoriler
Uyarı!
Sitemizde yer alan bilgiler paylaşım amaçlıdır. Lütfen uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.
Yasal Uyarı!
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.
Legal Notice!
The information on this site is in the nature and treatment purposes is not recommended. It is the responsibility of the applications the site owner. A physician for medical problems always have danışınız.Your doctor's the drugs and diagnostics without necessarily going kullanınız.To doctor Whatever your complaint, you can put, with this information, do not attempt to treat your self. This information is not strictly a disease diagnostic purposes.

 

Hemoroid (basur) tedavisi için bir çok söylenti duyuyoruz. Bunlar ” hemoroid bitkisel tedavi, hemoroid ameliyatları , hemoroid ilaçları, hemoroid lazer tedavisi vs.. Ve bunlardan hangisinin bize iyi geleceğine doktor tedavisi sonucu karar verilir..
bu yazımızda banada ilginç gelen bir basur tedavi yönteminden bahsetmek istiyoruz. bu tedavi ile ilgili olumlu sonuçlar alındığının kanıtı  da , bu tedavinin tarfini uygulayanların bıraktığı yorumların olumlu olması .bizde bu yorumlara bakarak sizleri de bu doğal bitkisel tedaviden haberdar etmek istedik.işte;

PATLICAN SAPI İLE DOĞAL TEDAVİNİN TARİFİ :

*10 adet patlıcan sapı
*10 bardak su

HAZIRLANIŞI:
10 adet patlıcanın yeşil sap kısmını patlıcandan ayırarak, yıkayıp iyice temizleyip, bir tencerede 10 bardak suyla birlikte kaynatıyoruz. Kaynamaya başlayınca tencerenin kapağını kapatıyoruz ve alevi iyice kısıp , yaklaşık yarım saat hafif hafif kaynatıyoruz. Kapağı açmadan kendi kendine soğumasını sağlıyoruz. Soğuyunca içindeki sapları atarak. süzdüğümüz sarı rekli suyu buzdolabına koyuyoruz..
-Sabah, Akşam aç karnına 1′ er bardak bu sudan içiyoruz.

10 bardaklık su olduğuna göre bu tedavi yaklaşık 5 gün sürüyor.

Bu 5 gün içinde yememeye özen gösterilecek yiyecekler;
 -*Sirke,
*-Turşu,
 -*Domates,
*-Bulgur,
-*Çilek,
*-Acı Biber.

Tedaviden sonra hepsi yenebilir. Soğuk yerlere oturmak ve basmak yasak.
Hamilelikten dolayı oluşan veya yakın bir zamanda meydana gelmiş Hemeroidlerde perhizi de aynı zamanda yapmanız şartı ile tedaviniz bu kadardır.

Leave a Reply

Şeyda Coşkun
Ahmet Maranki
Şifalı Yemekler

İbrahim Saraçoğlu
Canan Karatay
Prof Dr O. Müftüoğlu
Suna Dumankaya
Taylan Kümeli
Dr. Feridun Kunak
Haluk Saçaklı
Erkan Topuz
Mehmet Öz
Ebru Şallı
Dr Gürkan Kubilay
Suat Arusan
Ender Saraç
Ömer Coşkun
KAN GRUBUNA GÖRE BESLENME
Güzellik & Bakım
Diyet
Şifalı Bitkiler
Gün Gün Hamilelik
Ameliyat Görüntüleri
3000 TIP DOKTORU
Yeni SGK Yasası
Alışveriş & İndirim
Fıkralar
İstanbul Rehberi
Tatil Seçenekleri
Şarkı Sözleri