İLETİŞİM
SİTE SAHİBİ: NESRİN İKİZLER e.mail: perizadeyasar@hotmail.com
BİZİ TAKİP EDİN
02128561627
Kategoriler
Uyarı!
Sitemizde yer alan bilgiler paylaşım amaçlıdır. Lütfen uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.
Yasal Uyarı!
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.
Legal Notice!
The information on this site is in the nature and treatment purposes is not recommended. It is the responsibility of the applications the site owner. A physician for medical problems always have danışınız.Your doctor's the drugs and diagnostics without necessarily going kullanınız.To doctor Whatever your complaint, you can put, with this information, do not attempt to treat your self. This information is not strictly a disease diagnostic purposes.
Rahatlığın adresi, dünyaca ünlü İngiliz markası Clarks, kış koleksiyonuyla kadınlara şıklığın yanı sıra rahatlık sağlıyor. Spordan, şıka, seksiden, rahata  lükse kadar her tarz ayakkabının bir arada sunulduğu koleksiyonda, bayanlara kendi tarzlarını tamamlama inkanı sunuluyor. Koleksiyonun en göze çarpan parçaları arasında ise loaferlar, platform tabanlı ayakkabılar, rengarenk düz tabanlı ayakkabılar, kuzu derisi botlar ve binici çizmeleri bulunuyor.

İngiltere’den tüm dünyaya rahatlığın ve şıklığın sembolü olarak sunulan Clarks ayakkabılar kış koleksiyonuyla göz kamaştırıyor. Her kadının kendi tarzına uygun bir şeyler bulacağı koleksiyonda basitlik ve rahatlık, seçkin görünümle birleşiyor. Aynı ayakkabıyı farklı tarzlarla da kullanma imkanı veren kombinleme olanağı sağlıyor.

Her kadının ayakkabı dolabında bulunması gereken, klasik renklerinin yanı sıra, parlak kırmızı tonlarıyla da kalıpların dışına çıkan deri loaferlar, topuk şekilleri, farklı dizaynı, yumuşak derisi ve renkleri ile asaletin timsali “lüks” serisi,  süet ve parlak siyah renkleriyle göz alan platform topuklu ayakkabılar Clarks’ın vazgeçilmez parçaları arasında.

Hem gündüz hem gece giyilebilen rengarenk düz tabanlı ayakkabılarla, hem günlük kıyafetlerle hem de şık kıyafetlerle rahatlıkla uyum sağlayan botlar, her tarza uyum sağlayan binici çizmeleri, gerçek koyun derisi çizmeler Clarks’ın sezona özel parçalarının başını çekiyor.

Su geçirmez GORE-TEX tabanı, hava akımı sağlayan “Air Flow” sistemi ile Clarks Spor Ayakkabı serisi hem spor yaparken hem de spor kıyafetlerle rahatlık ve şıklık sağlıyor.

Ayakkabı koleksiyonuna paralel olarak üretilen yumuşak deri ve sentetik çantalar ise Clarks kadınlarının şıklığını tamamlıyor.

Clarks ayakkabı ve çantalar 99 – 299 TL fiyat aralığında, İstanbul Palladium Clarks, Ankara Ankamall Clarks mağazaları ve seçkin ayakkabı mağazalarında satılıyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
www.clarks.com.tr

07.01.2010

Leave a Reply

Şeyda Coşkun
Ahmet Maranki
Şifalı Yemekler

İbrahim Saraçoğlu
Canan Karatay
Prof Dr O. Müftüoğlu
Suna Dumankaya
Taylan Kümeli
Dr. Feridun Kunak
Haluk Saçaklı
Erkan Topuz
Mehmet Öz
Ebru Şallı
Dr Gürkan Kubilay
Suat Arusan
Ender Saraç
Ömer Coşkun
KAN GRUBUNA GÖRE BESLENME
Güzellik & Bakım
Diyet
Şifalı Bitkiler
Gün Gün Hamilelik
Ameliyat Görüntüleri
3000 TIP DOKTORU
Yeni SGK Yasası
Alışveriş & İndirim
Fıkralar
İstanbul Rehberi
Tatil Seçenekleri
Şarkı Sözleri