İLETİŞİM
SİTE SAHİBİ: NESRİN İKİZLER e.mail: perizadeyasar@hotmail.com
BİZİ TAKİP EDİN
02128561627
Kategoriler
Uyarı!
Sitemizde yer alan bilgiler paylaşım amaçlıdır. Lütfen uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.
Yasal Uyarı!
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.
Legal Notice!
The information on this site is in the nature and treatment purposes is not recommended. It is the responsibility of the applications the site owner. A physician for medical problems always have danışınız.Your doctor's the drugs and diagnostics without necessarily going kullanınız.To doctor Whatever your complaint, you can put, with this information, do not attempt to treat your self. This information is not strictly a disease diagnostic purposes.

Dünyada bariz bir şekilde erkek kısırlığı artıyor. Yapılan araştırmalar sonucunda erkek kısırlığına neden olan en önemli nedenler, çocukluk çağında geçirilen tıp dilinde “Kriptorşizm” denilen inmemiş testisler, üreme organlarındaki enfeksiyonlar ve ileri yaşlarda karşılaşılan varikosel’dir. Erkek kısırlığına neden olan diğer sebepler ise; testis tümörleri, testiküler yaralanma (testislerde yaralanmalar), yüksek ateşli hastalıklar, üreme kanallarında tıkanıklık, geriye boşalma, sinir sistemine ait nedenler, genetik bozukluklar, kötü alışkanlıklar ve yaşam tarzı ile hormonal ve cinsel fonksiyon bozukluklarıdır.
Doğumda veya doğumdan sonra en geç bir yıl içinde testisler yumurtalık torbasına iner. Testislerin her ikisinin veya bir tanesinin inmemesi kriptorşizm olarak adlandırılır. Bu vakalarda karın içinde yukarıda kalan testisler daha yüksek ısılara maruz kaldıkları için sperm üretimi bozuluyor ve çift taraflı inmemiş testis vakalarında azospermi (menide hiç spermin olmaması) görülebiliyor. Ayrıca testisler 12 yaşları arasında cerrahi müdahale ile skrotuma (yumurtalık torbası) indirilirse ileride üreme sağlığı olumsuz etkilenmez. Ancak bu tür vakalara erken müdahale edilmezse, ileride çocuk sahibi olmak isteyenler yardımcı üreme tekniklerine ihtiyaç duyabilirler.
İnfertilite nedeni ile değerlendirilen erkeklerin yaklaşık üçte birinde olan, erkeklerin korkulu rüyası varikosel, skrotumda (yumurtalık torbası) testislerin etrafında oluşan varisli damarlardır. Vakaların %90’ında varikosel, sol tarafta görülüyor.

Tedavi Şekli

Varikosel infertiliteye nasıl yol açar?
Kan akımının yavaşlamasına bağlı olarak yumurtalık torbasında ısı artışına neden olarak
Sol böbrek üstü bezinden gelen ters yöndeki kan akımı testislerin yüksek düzeyde toksik atıklara maruz kalmasına neden olarak
Üreme hormonlarının dengesinin bozulmasına neden olarak interfiliteye yol açabilir.

Geç yaşta geçirilen kabakulağa dikkat!
Erkek üreme organlarındaki enfeksiyonlar da infertiliteye yol açabilir. Çünkü gonore (bel soğukluğu), tüberküloz ve bazı bakteriyel enfeksiyonlar sırasında meydana gelen iltihaplı reaksiyonlar üreme kanallarında tıkanıklıklara yol açar. Bakteriyel enfeksiyonlar sperm hareketini bozarak ve gelişmekte olan sperm hücrelerine zarar vererek infertiliteye neden olabilir.
Özellikle geç yaşta geçirilen kabakulak, sonradan testislere yerleşiyor ve dokuya zarar vererek sperm üretimini engelliyor ve bu durum infertiliteye sebep olabiliyor.

Erkek infertilitesini tetikleyen üç “S”: Sigara, Stres, Sıcaklık
Erkek infertilitesi vakalarına neden olan ana sebepler haricinde, çevresel faktörler ve yaşam tarzı da erkek üreme sağlığını olumsuz etkiliyor. Erkek infertilitesinde rol oynayan birçok çevresel risk faktörleri var. Özellikle sigara sperm sayısını, hareketini ve yapısını olumsuz etkiler ve içen erkeklerin eşlerinde düşük ihtimalinin de arttığı belirlenmiştir. Strese uzun süre maruz kalan erkeklerde de spermin hareketliliği ve yapısında bozulma görülüyor. Yüksek ısı (özellikle sauna ve sıcak su banyoları), yüksek ateş ve çok sıkı pantolonların giyilmesi sperm üretimini olumsuz etkiliyor.
Erkek infertilitesinde rol oynayan diğer faktörler ise alkol, uyuşturucu maddeler, kemoterapi, obezite (aşırı şişmanlık) ve radyasyon.

Erkek infertilitesi (kısırlığı) durumunda nasıl bebek sahibi olunuyor?
Ağır erkek infertilitesi (kısırlık) vakalarının tedavisinde “mikroenjeksiyon” yöntemi başarıyla uygulanabiliyor. Bu tedavi yöntemi;
menide az sayıda spermi olan,
sperm hareketliliği az olan,
normal yapıdaki spermi az olan,
normal sayıda spermi olmasına rağmen spermlerin yumurtayı dölleyemediği durumlarda uygulanıyor.

Erkeğin menisinde hiç sperm olmazsa?
Bu yöntemle menisinde hiç spermi olmayan erkeklerden MESA ve TESE işlemi ile elde edilen spermler, kadın eşten alınan yumurtalara enjekte edilerek bu çiftlerin çocuk sahibi olabilmeleri sağlanıyor. TESE işlemi lokal anestezi altında uygulanıyor ve bu işlem ile testisin farklı bölgelerinden küçük doku parçaları alınıyor. Bu parçalardan özel işlemler ile ayrıştırılarak elde edilen sperm hücreleri ile mikroenjeksiyon işlemi gerçekleştiriliyor. TESE işlemi, menisinde hiç spermi olmayan vakalar dışında mensinde hiç normal yapıda sperm veya canlı sperm olmayan vakalarda da başarı ile uygulanabiliyor. Sperm elde edildikten sonra başarı oranı normal tüp bebek uygulamasında olduğu kadar yüksek oluyor.

Cinsel Uyarıcılar Hakkında Az Bilinenler
Cinsel uyarıcıların erkekler üzerindeki etkileri oldukça iyi bilinmesine karşılık kadınların çoğunun maddelere gösterdikleri tepkiler az bilinmektedir.
Cinsel uyarıcı olarak tam güvenilir bir takım maddeler henüz bulunamamıştır.
Aşık olmanın olağanüstü afrodizyak etkisinin yerini dolduracak herhangi bir kimyasal maddeden söz etmek henüz mümkün değildir.
Cinsel arzuyu arttırıcı maddeler ve ilaçları kullanmadan önce mutlaka doktor kontrolünden geçmek gerekir.
Cinsel arzuyu arttırıcı maddeler aktarlardan temin edilebilir.
Doğal afrodizyakların yan etkileri çok düşüktür. Kimyasal afrodizyakların ise çoktur. Bu nedenle kimyasal afrodizyakları tansiyon, kalp hastaları, beyin rahatsızlığı olanlar, felç geçirenler ya da ağır depresyondaki kişilerin muhakkak doktor kontrolünde kullanmaları gerekmektedir.
Sağlıklı bir cinsel yaşam için şifalı bitkilerin yanı sıra egzersizin de önemlidir. Hafif ve fazla yorucu olmayan Yoga, Meditasyon gibi gevşeme tekniklerinden veya egzersiz programlarından yararlanılabilir.
Şifalı bitkiler menopozda yaşanan sorunlara karşı önemli bir silahtır.

Sabal Ekstresi:
Sabal, Kuzey Amerika’ nın güney bölgelerinde yetişen bir palmiye türüdür ve erkek cinsel sistemini dengeleyici ve güçlendirici bir bitkidir.

Sensutra Ekstresi
Kapsüller halinde hazırlanan bu ekstrede teke otu, muira puama toniği, maca, demirdikeni, kırmızı kore ginsengi, damiana, Japon eriği, Macar biberi vb. bitki özleri bulunmaktadır.

Maca Kapsül:
Afrodizyak etkisi olan, cinsel gücü ve isteği artıran ve And Dağları’nda yetişen Lepedium meyeni adlı bir bitkidir. Etkisi kullandıktan hemen sonra ortaya çıkar. Hızlı ve uzun süreli ereksiyon oluşmasını sağlar. Cinsel ilişkiden bir saat önce 2 kapsül alınmalıdır.
OptiS’xtiva Kapsül:
İçinde yulaf, ginger kökü, kola çekirdeği vb. bulunan ve kadınlar için geliştirilmiş bitkisel özlü bir afrodizyaktır. Kadınların orgazma ulaşmaları için genital bölge uyarılarının artmasını sağlar. Cinsel ilişkiden 1 saat önce 12 kapsül alınmalıdır.

Damiana Ekstresi:
Yemeklerle beraber günde 13 kez 2 kapsül alınabilir.

Yohimbin:
Bu, Afrika’da yetişen yohimbin ağacının kabuklarından elde edilen bir maddedir. Afrodizyak olarak kullanılması vücuttaki kanın cinsel organlara hücum etmesini kolaylaştırmasındandır.

OptiMone Kapsül:
İçinde yulaf, ısırgan otu, kırmızı yonca, ginseng, kola çekirdeği vb. bulunan bitki özlü bir afrodizyaktır. Erkekler için geliştirilmiştir. Cinsel ilişkiden 1 saat önce 2 kapsül olarak alınır. İktidarsızlık gibi bir problemi olmayan erkeklerin cinsel ilişkiden daha fazla zevk almasını, performanslarının artmasını sağlamaktadır.

Argimax:
Hem kadınlarda hem de erkeklerde cinsel isteği inanılmaz arttırmaktadır. Yan etkisi yoktur.
Türkiye’nin çeşitli yörelerinde şifalı bitki topluyoruz. Dünyada değer bulan şifalı bitkileri ithal ediyoruz. Sperm sayısının azlığı, hareket azlığı, yapı (morfoloji) bozukluğu 3 ay tamamen doğal destek tedavisiyle yok olabiliyor (Çok azı istisna düzelmeyeni görmedim. Azospermi veya seti kullanma sorunu olanlarda zorlanıyoruz). Siz de hastalıklarınızda şifalı bitki ve bitki özlerinden faydalanmak istiyorsanız danışmanımız olan Doktor Ömer Coşkun’a ulaşmak iletişim sayfamızdaki telefon ve mail adreslerinden ulaşabilirsiniz. Kullandığınız tıbbi ilaçlara vs. karışmıyoruz, biz doğal destek ürünleriyle yardımcı oluyoruz.

Tedavilerimiz ve Sonuçlar
Sperm sayısı düşük olduğu için (2 milyon) çocuğumuz olmuyordu. Varikosel ameliyatı olmama rağmen hiçbir değişme olmadı. Klomen, pregnyl gibi ilaçları kullanmama rağmen tüp bebekten başka çare olmadığını doktorum söylemişti. Coşkun Marketten aldığım kısırlık setini 3 ay kullandım. Sperm sayısı 40 milyon oldu. Eşim 2 aylık hamile, doğanın eczane olduğuna inanıyorum, teşekkürler.

Nevzat B. YüreğirAdana

Hindistan’da birçok şifalı bitki ile ortaya çıkan Hindistan kaynaklı YVirilin, erkeklik kromozomu olan Y kromozomunu çoğaltmaktadır. Sık sık görülen azosperm ve oligosperm durumlarında etkili bu bitkisel ilaç, hiç spermi olmayan kişilerde bile mikroenjeksiyona elverişli hale getirme konusunda başarı sağlamıştır.
Anatolian Life sizlere Anadolu’dan ve dünyanın çeşitli yerinden şifalı bitkiler sunuyor. Tıp ilmine, bitkisel tedavi yardımcı tedavi olarak kullanılıyor. Bizlerin farkı ise danışman doktorumuzla birlikte asırlardan beri süre gelen bitkisel tedavi yöntemini hayata kazandırmaktır. Benzerlerimiz bunu, ancak hastaları tıp kuruluşlarına yönlendirerek yapmaktadır (bazen etik olmayan şekilde bu işlemden komisyon alarak tedaviyi takip ediyor kılıfıyla). Biz tıbbın yetersiz kaldığı durumlarda doktorumuzun takibi ve reçeteleriyle birlikte kendi çözümlerimizle devreye girerek çiftleri çocuk sahibi yapmayı defalarca başardık ve başarmaya da devam ediyoruz.

Başarılarımız tabii ki sadece kısırlık konusunda değil. İşte bunlardan birkaçı:
Erkekteki, sperm sayısının yeterli olmaması durumunda,
Bazı evliliklerde her iki eşte de tıbbi olarak bir problem olmadığı halde hamile kalınamaması,
Erkeklerde görülen varikosel problemleri,
Kadınlardaki tüplerin tıkalı olması,
Üst üste birkaç defa sebepsiz düşük yapılması,
Kadındaki yumurtaların yeterli derecede görev yapmaması,
Kadın ve erkekteki diğer cinsel problemler,
Menopoz probleminde,
Hormonların normal dışı yükselmesinde, bitkisel terapi yöntemleriyle yardımcı olunur.
Bunlar başarılı olduğumuz konulardan yalnızca birkaçı. Daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Unutmayalım ki ilaçların hammaddesi bitkilerdir (sentetik olanlar dışında) ve ilaç yapılmayı bekleyen binlerce şifalı bitki vardır. bkz. www.ebitki.com

NOT: Lütfen bir probleminiz olduğunda önce doktorunuza başvurunuz ve sonuç alamadığınızda bizlere raporlarınızla geliniz.

Artık hormon bozukluğuna bitkisel terapide çözüm var. Anatolian Life satış noktasına gelmiş ve hormon problemlerini aşmış Behice Kılıç, Hanife Karagöz, Hatice Kaya gibi yüzlerce insan iyileşmenin sevincini yaşıyorlar. Anatolian Life Araştırma Merkezinin hazırladığı özel kürlerle artık hormon bozukluğu sorun olmaktan çıktı. Hiçbir sentetik madde kullanmadan hazırlanan bitkisel ürünlerle %90 oranında başarı sağlanıyor.
Üstelik kullandığınız ilaçlar tüylenme, kilo vb. fiziksel görünümde veya karaciğer büyümesi yağlanması gibi somatik değişikliklere sebep olurken bitkisel terapide bu tür sorunlarla karşılaşılmıyor. Allah bitkileri dengede yaratmıştır, insan içinden bir maddeyi çıkarttığından denge bozulabilir (Dr. Ömer Coşkun).
Doğal olan bitkileri vazgeçilmez kılanda bilinçli kullanıldığında hiçbir yan etkisi bulunmaması ve olumlu sonuçlar alınmasıdır.
Tüp bebek öncesi hormon yüksekliğinden veya dengesizliğinden dolayı yumurtlama oluşmamaktadır. Anatolian Life merkezinde uygulanan bitkisel kürlerin yardımıyla kadın tüp bebeğe elverişli hale gelebilmektedir. Dev şirketlerin yapamadığını belki de şifalı bitkiler halledebilir.
Diyarbakır’dan bir bayan, polis memuru olan abisi aracılığıyla yumurta seti kullandı. Üç aylık bir deneme ve sonuç gebelik pozitif. Yıllar süren çocuk özlemi sona ermişti. Neydi bu başarı? Allah’ın bize bahşettiği civanperçemi, aslanpençesi, altınotu vs. vs. Modern tıbbı inkar etmiyoruz, tıp doktoruyuz sonuçta ama sonuç alamadıysanız yalnız değilsiniz. Yumurta seti ile beslenin (klasik laftır bunlar ilaç değildir, beslenme desteğidir).
Doktor dedi sert bir şekilde: Beni tepeden tırnağa muayene et. Fizik muayenede hiç bir bulguya rastlamadım. Bir kalp grafisi çekeyim, üstünüzdeki metal eşyaları çıkarırmısınız? Olur dedi ve büyük bir sustalı bıçağı masanın üstüne koydu. Benim dedi sorunum iktidarsızlık, kuş uyanmıyor. Bak doktor dedi bıçak da orda, bu problemi çözsen sağlığın için iyi olur. Kan tahlili yaptırdınız mı dedim, hani diyabet filan. Ha dedi on yıldır o meret var ama bi şi kullanmıyorum!! Al dedim şu karışımı içinde Chinese Caterpillar Fungustan tut zencefile çakşıra bir sürü şey var. Bir hafta sonra geldi. Ya doktor eskiden ben hanımdan kaçıyordum ya, Ha Ha şimdi o benden kaçıyor. Derin bir nefes aldıktan sonra hafif bir tebessüm fırlattım.

ENGLİSH

İNFERTİLİTE

Clearly male infertility is increasing in the world. As a result of research into male infertility with the most important reasons why childhood spent in the medical language “Kriptorşizm” has not called in testes, the reproductive organs and the infection in advanced age varikosel’dir encountered. Lead to male infertility as well as other causes are; testicular tumors, testicular injury (injury in testis), high-fever diseases, reproductive channels congestion, back ejaculation, nervous system, causes, genetic disorders, bad habits and lifestyle with the hormonal and sexual dysfunction are.
At birth or within one year after birth at the latest bag goes ovarian testes. In both of the testicles or not one is called kriptorşizm. In these cases, the testicles in the abdomen above exposed to higher temperatures because they are garbled and sperm production in two-sided in cases of testicular not azospermi (no sperm in semen lack of) can be observed. In addition, the age of 12 between testicles and scrotum surgery (ovary bag) in the future reproductive health are not affected adversely. However, early intervention in cases of this kind is not, in the future want to have a child who may need assisted reproductive techniques.
Evaluated with infertility in men in one-third of the male nightmare of varicocele, scrotum (bag of ovaries) around the testicles which are varicose veins. Varicocele in 90% of cases, is seen on the left side.
Treatment Modality

How varicocele causes infertility?
Depending on ovarian blood flow to slow down and cause an increase in temperature in the bag
Left adrenal gland blood flow in the opposite direction from the testicles to high-level exposure to toxic waste caused by
Cause the balance of reproductive hormones can cause the interfiliteye.

Late years spent on mumps attention to!
Infection in the male reproductive organs also can lead to infertility. Because gonorrhea (gonorrhea), tuberculosis, and some bacterial infections that occur during inflammatory reactions lead to congestion in the reproductive canal. Bacterial infections and impair sperm movement developing sperm can cause infertility by damaging cells.
Later spent years in particular, mumps, and later settled in testicular tissue damage and this prevents the sperm production can cause infertility.

Men infertilitesini trigger three “S”: Smoking, Stress, Temperature
The main reason that causes infertility in men with the exception of cases, environmental factors and lifestyle also adversely affect male reproductive health. Many environmental risk factors play a role in male infertilitesinde var. In particular the number of non-sperm movement and structure and the negative effects of smoking spouses of men with low probability that the increases were determined. Stress in men exposed to long periods of sperm mobility and structure deterioration is seen. High temperature (especially in the sauna and hot-water bath), high fever and very tight trousers worn by the negative affect sperm production.
Other factors play a role in male infertilitesinde alcohol, drugs, chemotherapy, obesity (extreme overweight), and radiation.

Male infertility (sterility) in the case is how having a baby?
Severe male infertility (infertility) in the treatment of cases of “mikroenjeksiyon” method can be successfully implemented. This treatment method;
A small number of sperm in semen, which
with low sperm mobility,
less than the normal structure of the sperm,
Although the number of normal sperm in the sperm unable to fertilize the eggs are being implemented in.

No sperm in the semen of men is not?
With this method, no sperm in the semen of non-male sperm obtained by MESA and TESE procedure, women received from his wife by injecting eggs with these couples can have children is right. TESE under local anesthesia in the process of being implemented and the process of testing different regions are small pieces of tissue are taken. This special actions with parts obtained from sperm cells with mikroenjeksiyon decomposition in progress. TESE procedure, no sperm in the semen without sperm in cases outside the normal structure or live sperm mensinde no cases in non-achievement can be applied with. Success rate of sperm obtained after the application as well as the normal test-tube baby is high.

Reminders About Sexual Less known are
Sexual stimulant effects on the male response to a very good knowledge of most of the women on their reactions to substances less is known.
As a sexual stimulant substances yet found a team full reliable.
Of being in love with the place of extraordinary aphrodisiac effect of any chemical substance to talk about to fill is not possible yet.
Sexual desire before using drug-enhancing substances and should always be checked by a doctor.
Sexual desire can be obtained from transfer-enhancing substances.
Side effects of natural afrodizyakların is very low. Chemicals are very afrodizyakların. Therefore, chemical afrodizyakları blood pressure, heart patients, those who have brain disorders, stroke or severe depression who had control of the person’s doctor must be sure of.
Herbs for a healthy sex life as well as exercise are also important. Lighter and more exhausting non-Yoga, relaxation techniques like meditation or exercise program can take advantage of.
Medicinal plants against the problems experienced in menopause is an important weapon.

Sabal Extract:
Sabal, North America ‘is a type of palm tree growing in the southern region and the balancing and strengthening male sexual system is a plant.

Sensutra Extract
In this extract in capsules prepared goat grass, Muira Puama tonic, maca, demirdikeni, red ginseng in Korea, cstar, Japanese plum, Hungarian pepper, etc.. There are plant extracts.

Maca Capsules:
Aphrodisiac effect, which increases sexual power and desire which grows in the Andes is a plant called Lepedium meyeni. Effects occur immediately after use. Provides fast and long-lasting erection to occur. 2 capsule one hour before sexual intercourse should be taken.

OptiS’xtiva Capsules:
In oats, ginger root, kola seed, etc.. for women who have developed a concise herbal aphrodisiac. Genital area of women to achieve orgasm provides advisories increased. Capsules should be taken 1 hour before sexual intercourse 12.

Damiana Extract:
2 capsule can be taken 13 times a day with meals.

Yohimbine:
This is grown in Africa, tree bark Yohimbine is a substance obtained from. For use as an aphrodisiac sexual organs in the body of blood to rush to easy.

OptiMone Capsules:
In oats, stinging nettle, red clover, ginseng, cola, etc. core. with a concise aphrodisiac plants. Developed for men. 1 hour before sexual intercourse is taken as 2 pills. Does not have a problem such as impotence of men to take more pleasure from sexual relations, provides a performance increase.

Argimax:
Both men and women increases sexual desire is incredible. There is no side effects.
We collect herbs in various regions of Turkey. Imported herbs are finding value in the world. Decreased number of sperm movement scarcity, structure (morphology) disorders have 3 months with supportive therapy can be completely natural (Very few exceptions have not seen improvement. Azospermi or set a difficult problem ones). Herb and plant extracts in the disease you want to take advantage of our consultants to get to the doctor Ömer Coşkun phone and mail addresses can be found on our contact page. Medical drugs, etc. that you use. do not interfere, we would help with natural supplements.

Our Treatment and Results
Low because the number of sperm (2 million) was not our child. Even though no change of varicocele surgery happened. Klomen, pregnyl even though such drugs other than test-tube baby doctor told me that the remedy. Market from 3 months to get an enthusiastic set used infertility. Sperm number was 40 million. My husband of 2 months pregnant, I believe it is nature’s pharmacy, thank you.

Nevzat B. YüreğirAdana

Medicinal plants in India with many emerging india YVirilin source, the male chromosome, the Y chromosome replication. Often effective in cases of this common azosperm and oligosperm herbal medicines, even in people who do not have any sperm on how to make success has provided favorable mikroenjeksiyona.
Life and the world’s Anatolia Anatolian we offer a variety of herbs is over. To medical science, herbal treatments are used as adjunctive therapy. We are aware of the centuries since the time together with our consultant to life is to give the herbal treatment. Our look it, but it is by directing patients to medical institutions (sometimes in the unethical treatment of this process the commission will follow with a case). We doctor of medicine is inadequate monitoring and prescribing with our own solutions to engaged couples to have children and we did it several times and we continue to succeed.

Success of course, not only in sterility. Here are a few of them:
In men, the number of sperm in the absence of adequate,
In some marriages both partners in the medical as though they are not a problem pregnant,
Varicocele in men common problems,
Women in the tubes to be plugged,
Top a few times to make unreasonably low,
Women served as the egg is not enough,
Other sexual problems in women and men,
Menopausal problems, the
Abnormal increase in hormones, herbal therapy methods will help.
These are just a few issues we are successful. For more information, please contact us. Let us not forget that plants are the raw material of drugs (other than synthetic ones) and herbal medicines are thousands waiting to be done. see. www.ebitki.com

NOTE: Please contact your doctor before you have a problem and can not get results with us by coming report.

Hormone disorder herbal therapies are no longer the solution. Life had come to the point of sale Anatolian and hormone problems were overcome Behice Kilic, Hanife Karagöz, Hatice Kaya, such as improvement to the joy of hundreds of people are living. Anatolian Life Research Center has prepared a special cure of hormone disorder problem with being out longer. Prepared without using any synthetic materials 90% success with herbal products is provided.
And you use drugs pubescence, weight, etc.. physical appearance or somatic changes such as fatty liver growth causes problems when you are not of this nature in herbal therapy. Allah has created plants in balance, people remove an item from within the balance may be corrupted (Dr. Ömer Coşkun).
Naturally, the plants will not give up no side effects when used consciously make Yolanda and the lack of positive results is taken.
Tube baby before ovulation due to hormonal imbalance, or height does not create. Life in the center of Anatolian implemented with the help of herbal cures women can become eligible to test-tube baby. Perhaps the herbs can not make giant companies can handle.
A woman from Diyarbakir, the police officer who was a brother through the egg set. Three-month trial and a positive pregnancy result. After years of longing had ended a child. What was that achievement? Allah has granted us yarrow, lady’s mantle, etc. altınotu. vs. We do not reject modern medicine, medical doctors, but the results are all in the end not received are not alone. Diet with eggs set (classic saying is it is not medicine, is a nutritional support).
Doctor said sharply: examine me from head to toe. Did not come across any findings on physical examination. Let me draw a heart x-ray, metal objects in your top çıkarırmısınız? He said, and would be on top of the table and put a switchblade knife. I said the problem of impotence, bird does not wake up. See the doctor said the knife there, if you solve this problem would be good for health. Blood test say I’ve done, you know blah blah diabetes. Ha said the past ten years, but bi şi Meret I do not use it! Al said that in a mixture of ginger to keep the Chinese Caterpillar Fungustan a lot of things to çakşır. One week later arrived. I was formerly a doctor or run away from ladies ya, Ha Ha now it is fleeing from me. After taking a deep breath I’ve thrown a slight smile.

Bir Yanıt to “CİNSEL HASTALIKLAR ( ERKEK KISIRLIĞI )-DOÇ.DR.ÖMER COŞKUN’DAN BİTKİSEL ÖNERİLER”

  • adem kuş diyor ki:

    hocam 35yaşındayım 12 yaşında testislerim yukarda olduğundan amaliyat oldum aşağıya alındı 2001 yılında evlendim çocuğumuz olmadı 2003de tüpbebek merkezinde tese işlemi yapıldı sperm bulunmadı 2007de başka merkezde denedim mikrotese yine bulunamadı 2007 tahlil sonuçları FHŞ 39 LH 8.95 PROLAKTİN 29.78 TESTOSTERON 7.33 DNA y kromozon loküsleri incelenmiş delesyon saptanmamıştır 46XY sayısal ve yapısal anamoli gözlenmemiştir kromozon normal tese işleminde testislerden parça alınarak patalojiye gönderildi normal sonuçlandı bu değerlere göre bana neler önerirsiniz şuana kadar bitkisel ürün kullanmadım 10 yıldır evlat hasreti çekiyoruz bizlere ışık olunuz teşekkürler

Leave a Reply

Şeyda Coşkun
Ahmet Maranki
Şifalı Yemekler

İbrahim Saraçoğlu
Canan Karatay
Prof Dr O. Müftüoğlu
Suna Dumankaya
Taylan Kümeli
Dr. Feridun Kunak
Haluk Saçaklı
Erkan Topuz
Mehmet Öz
Ebru Şallı
Dr Gürkan Kubilay
Suat Arusan
Ender Saraç
Ömer Coşkun
KAN GRUBUNA GÖRE BESLENME
Güzellik & Bakım
Diyet
Şifalı Bitkiler
Gün Gün Hamilelik
Ameliyat Görüntüleri
3000 TIP DOKTORU
Yeni SGK Yasası
Alışveriş & İndirim
Fıkralar
İstanbul Rehberi
Tatil Seçenekleri
Şarkı Sözleri