İLETİŞİM
SİTE SAHİBİ: NESRİN İKİZLER e.mail: perizadeyasar@hotmail.com
BİZİ TAKİP EDİN
02128561627
Kategoriler
Uyarı!
Sitemizde yer alan bilgiler paylaşım amaçlıdır. Lütfen uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.
Yasal Uyarı!
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.
Legal Notice!
The information on this site is in the nature and treatment purposes is not recommended. It is the responsibility of the applications the site owner. A physician for medical problems always have danışınız.Your doctor's the drugs and diagnostics without necessarily going kullanınız.To doctor Whatever your complaint, you can put, with this information, do not attempt to treat your self. This information is not strictly a disease diagnostic purposes.

MALZEMELER:

1 tutam yulaf samanı

1 litre su

HAZIRLANIŞI:

Bir tutam (yaklaşık 5 gram) yulaf samanı kaynamakta olan bir litre suyun içine atıldıktan sonra ağzı kapalı olarak hafif ateşte beş dakika kaynatılır. Soğuduktan sonra süzülür.

Elde edilen sudan üç hafta boyunca haftada iki çay bardağı içilir. Yulaf samanı kürü üç hafta uygulandıktan sonra şikâyetin seyrine göre devam edilir.

Her içim için yulaf samanı suyu taze olarak hazırlanması gerekir. Kesinlikle 10 saatin üzerinde beklemiş yulaf samanı suyunun haricen veya dahilen kullanılması sakıncalıdır.

ENGLİSH

MATERIALS:

1 handful of oat hay

1 liter of water

PREPARATION:

A handful (about 5 grams) of oat straw and a liter of boiling water thrown into the fire after five minutes sealed the slight boil. After cooling the extract.

Week for three weeks, resulting in water to drink two cups of tea. Three weeks after the application of oat straw and cure according to the course will continue to complain.

Oat straw for me was all the fresh water must be prepared. Certainly have waited over 10 hours of oat straw and water is inconvenient to use externally or internally.

Leave a Reply

Şeyda Coşkun
Ahmet Maranki
Şifalı Yemekler

İbrahim Saraçoğlu
Canan Karatay
Prof Dr O. Müftüoğlu
Suna Dumankaya
Taylan Kümeli
Dr. Feridun Kunak
Haluk Saçaklı
Erkan Topuz
Mehmet Öz
Ebru Şallı
Dr Gürkan Kubilay
Suat Arusan
Ender Saraç
Ömer Coşkun
KAN GRUBUNA GÖRE BESLENME
Güzellik & Bakım
Diyet
Şifalı Bitkiler
Gün Gün Hamilelik
Ameliyat Görüntüleri
3000 TIP DOKTORU
Yeni SGK Yasası
Alışveriş & İndirim
Fıkralar
İstanbul Rehberi
Tatil Seçenekleri
Şarkı Sözleri