İLETİŞİM
SİTE SAHİBİ: NESRİN İKİZLER e.mail: perizadeyasar@hotmail.com
BİZİ TAKİP EDİN
02128561627
Kategoriler
Uyarı!
Sitemizde yer alan bilgiler paylaşım amaçlıdır. Lütfen uzmanlara sorularınızı kendilerine ait web sitelerinden sorunuz.
Yasal Uyarı!
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.
Legal Notice!
The information on this site is in the nature and treatment purposes is not recommended. It is the responsibility of the applications the site owner. A physician for medical problems always have danışınız.Your doctor's the drugs and diagnostics without necessarily going kullanınız.To doctor Whatever your complaint, you can put, with this information, do not attempt to treat your self. This information is not strictly a disease diagnostic purposes.

HASTALIK HAKKINDA BİLGİ:

Akciğer kanseri erkek ve kadınlarda ikinci en sık rastlanılan kanser türü.
ABD’de her yıl yaklaşık 100.000 erkek ve 60.000 kadın akciğer kanserinden ölüyor.
Akciğer kanseri ölüme en fazla yol açan kanser türü.
Akciğer kanseri aynı zamanda önlenmesi de en kolay kanser

TEDAVİ ŞEKLİ:

Kimler Risk Altında?
Sigara içenler (Akciğer kanseri % 90 oranında sigaraya bağlı), boya, ilaç v.b. yapımında kullanılan kimyasal maddelere (arsenik, vinil klorid v.b.) maruz kalanlar, asbest, radon gibi maddelere maruz kalanlar, radyasyona ve hava kirliliğine maruz kalanlar… akciğer kanseri açısından yüksek risk altındalar.

Ne Yapmalı?
Hastaların % 90’ında akciğer kanserine sigara sebep oluyor. Bu nedenle sigara içiyorsanız bırakın. Sigara içilen kapalı ortamlardan kaçının. Hiç sigara içmediği halde akciğer kanseri olmuş hastaların üçte birinin pasif içici olduğu; yani fazla sigara içilen ortamlarda yaşadıkları biliniyor. İşiniz gereği kimyasal maddeler ile çalışmanız gerekiyorsa, düzenli olarak işyeri hekiminizin önerdiği aralıklarla muayenenizi olup, akciğer filminizi çektirmeyi ihmal etmeyin…

MALİGN HASTALIKLARIN DOĞAL DESTEK TEDAVİSİNDE
CA1: İçeriğinde safran, curcumin, quercetin gibi %100 doğal bitki ekstreleri kullanılmıştır. Fayda görmek için en az bir ay devam edilmelidir. Her bir kavanozda 300 gram CA1 bulunmaktadır. 1 aylık tedavi maliyeti 500 YTL’dir.

TEDAVİYE EK OLARAK (İçeriği kişiye ve hastalığa göre değişen çeşitli macun, bitki özleri ve suları bulunan) dolaşım, sindirim, boşaltım, sinir sistemi, endokrin sistem ve bağışıklık sistemine yararlı ürünler verilmektedir. Tedavi eklerinin toplam bedeli 130 YTL’dir. Sonuçta bir aylık tedavi maliyeti sadece 630 YTL’dir. Bir ay bile düzenli kullanıldığında gözle görülür ölçüde yaşam kalitesinde artış gözlenecektir. Tedavi süresince uzman doktorumuz tarafından muayene, takip, bilgilendirme, usg, ekg vs. ücretsiz olarak yapılacaktır. Ürünlerimiz Sağlık Bakanlığı’nın izin verdiği bitkilerden oluşmaktadır. İlaç değildir. Hijyen ve güvenlik nedeniyle satılan ürün hiçbir şekilde geri alınmaz.

KANSER HASTALARINA TAVSİYELER
Bol bol taze sıkılmış sebze ve meyve suyu için.
Brokoli, lahana, maydanoz kürleri uygulayın.
Asla klorlu su kullanmayın. Özellikle de yemeklerde.
Gıdalarınızı paslanmaz çelik ya da cam kaplarda pişirin.
Alkollü içecek, çay, kahve ve meşrubattan uzak durun.
Rafine besinler ve muamele görmüş gıdalar kullanmayın. Endüstriyel beyaz şekerden ve kırmızı etten uzak durun.
Tuzu azaltın ve iyotlu tuz kullanın.
Patates, kuru fasulye, fındık, yeşil sebze gibi potasyum açısından zengin gıdalar alın.
Günde en az sekiz saat uyuyun. Özellikle gece birde melatonin isimli çok önemli hormon en yüksek seviyeye çıkmaktadır. Sessiz ve ışıksız bir odada yatın.
Bitkilerden yaptığınız çayları için; ıhlamur, adaçayı gibi.
Yemeklerinizde zencefil, zerdeçal gibi baharatları doktor tavsiyesinde kullanın.
Kavrulmamış ayçiçek, kabak çekirdeği, badem ve özellikle siyah çekirdekli üzüm yiyin (çekirdeği çok önemlidir).
Doktor Ömer Coşkun’un formülü olan kanser setiyle sağlığına kavuşan ve yaşam kalitesi artan birçok hasta mevcuttur. Kanser sorununuzda bitki ve bitki özlerinden faydalanmak istiyorsanız danışmanımız olan Doktor Ömer Coşkun’a  www.doktorherbalist.com   adresinden ulaşabilirsiniz. Kanser için doğal destek set halinde kullanılmakta ve satılmaktadır.

ENGLİSH

LUNG CANCER

DISEASE INFORMATION ABOUT:

Lung cancer in men and women the second most common type of cancer.
In the United States each year from approximately 100,000 men and 60,000 women die of lung cancer.
A maximum of lung cancer deaths caused cancer type.
Lung cancer is also the easiest to cancer prevention
TREATMENT METHOD:

Who’s at Risk?
Smokers (lung cancer due to smoking by 90%), paint, pharmaceuticals, etc. used in producing chemical substances (arsenic, vinyl chloride, etc.) are exposed to, asbestos, are exposed to substances such as radon, radiation and air pollution exposed … high risk for lung cancer they are.

What should do?
90% of patients with lung cancer is caused by smoking. Therefore, quit smoking. Avoid smoking indoor environment. No non-smoking lung cancer case was not one-third of patients as the passive smokers, ie they live in environments that more smokers are known. Business need to need to work with chemical substances, on a regular basis in your workplace inspection intervals suggested by your doctor and be sure to check your lungs movie …

NATURAL SUPPORT IN THE TREATMENT OF MALIGNANT DISEASES
CA1: Content saffron, curcumin, quercetin was used as 100% natural plant extracts. At least a month to see the benefits should continue. Each jar contains 300 grams CA1. 1 month cost of treatment is 500 YTL.

TREATMENT AS ADDITIONAL to (Including the person and the disease depends on a variety of pastes, herbal extracts and the water) circulation, digestion, excretion, nervous system, endocrine system and immune system are useful products. The total additional cost of treatment is 130 YTL. Finally, in a monthly cost of treatment is only 630 YTL. Visible even when used regularly for a month significantly increased the quality of life will be observed. During treatment by our specialist inspection, monitoring, information, usg, ekg, etc.. will be done at no charge. Our products allow the plant consists of the Ministry of Health. Drug is not. Due to hygiene and safety of products sold in any way will not be reversed.

CANCER PATIENT ADVICE to
Drink plenty of freshly squeezed vegetable and fruit juice for.
Broccoli, cabbage, parsley cure follow.
Never Do not use chlorinated water. Especially in the food.
Stainless steel or glass containers of food to cook.
Alcoholic beverages, tea, coffee and soft drinks to stay away from.
Do not use refined foods and foods treated. Stay away from white sugar and red meat industry here.
Reduce salt and iodized salt use.
Potatoes, dry beans, nuts, green vegetables are foods rich in potassium.
Sleep at least eight hours a day. Especially in the night a very important hormone called melatonin is the highest level out. Lying in a room of silent and dark.
From plants for your tea, linden, like sage.
Meals ginger, spices like turmeric used in the doctor’s orders.
Not roasted sunflower, pumpkin seeds, almonds and grapes in particular eat black-core (core is very important).
The cancer doctor formula set Ömer Coşkun’s return to health and quality of life for many patients are increasing. Cancer problem if you want to take advantage of your plants and plant extracts, our consultants can get it from the doctor www.doktorherbalist.com to Ömer Coşkun. Native support for cancer are used and are sold in sets.

Leave a Reply

Şeyda Coşkun
Ahmet Maranki
Şifalı Yemekler

İbrahim Saraçoğlu
Canan Karatay
Prof Dr O. Müftüoğlu
Suna Dumankaya
Taylan Kümeli
Dr. Feridun Kunak
Haluk Saçaklı
Erkan Topuz
Mehmet Öz
Ebru Şallı
Dr Gürkan Kubilay
Suat Arusan
Ender Saraç
Ömer Coşkun
KAN GRUBUNA GÖRE BESLENME
Güzellik & Bakım
Diyet
Şifalı Bitkiler
Gün Gün Hamilelik
Ameliyat Görüntüleri
3000 TIP DOKTORU
Yeni SGK Yasası
Alışveriş & İndirim
Fıkralar
İstanbul Rehberi
Tatil Seçenekleri
Şarkı Sözleri